معماری

لیست قیمت محصولات NETPLUS

لیست قیمت محصولات NETPLUS
میانگین رتبه (5) از 1 رأی

نت پلاس | netplus

لیست قیمت مزبور تنها جهت اطلاع کاربران از قیمت محصولات می باشد و برای دیدن توضیحات محصول مورد نظر خود از طریق منوی محصولات در بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب و توضیحات آن را مشاهده نمایید.

جهت اطلاع از قیمت تجهیزات شبکه NETPLUS و آگاهی از درصد تخفیف همکار، با قسمت فروش تماس حاصل فرمائید.

تماس با قسمت فروش

کلیه قیمت های ذکر شده در لیست به ریال می باشند

تاریخ بروز رسانی : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵

کد کالاشرحقیمت
NetPlus Cables
NP-C500P-SOGYکابل نت پلاس Cat5e UTP حلقه ۳۰۵ متریتماس
NP-CF500-SOGYکابل نت پلاسCat5e FTP حلقه ۵۰۰ متریتماس
NP-CF500W-SOکابل نت پلاس Cat5e FTP Outdoor PE Jacket حلقه ۵۰۰ متریتماس
NP-C600P-SOORکابل نت پلاس Cat6 UTP حلقه ۳۰۵ متریتماس
NP-CSF600-SOORکابل نت پلاس Cat6A SFTP 10G حلقه ۵۰۰ متریتماس
NetPlus Cat.5e Accessories
NP-002U05کابل رابط ۰/۵ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat5eتماس
NP-002U10کابل رابط ۱ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat5eتماس
NP-002U30کابل رابط ۳ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat5eتماس
NP-002U50کابل رابط ۵ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat5eتماس
NP-002S10-GYکابل رابط ۱ متری (با کاور صنعتی) STP Cat5eتماس
NP-002S30-GYکابل رابط ۳ متری (با کاور صنعتی) STP Cat5eتماس
NP-00105-Pکیستون جک UTP Cat5e 90Dتماس
NP-00110-Pکیستون جک UTP Cat5e 180Dتماس
NP-00160-Pکیستون جک STP Cat5e 180Dتماس
NP-00010-U5کانکتورUTP Cat5e RJ-45تماس
NP-0012-S5کانکتورSTP Cat5e RJ-45تماس
NP-0005-PBکاور کانکتورRJ-45 (طوسی، آبی، زرد، قرمز)تماس
NetPlus Cat.6 & Cat.6A Accessories
NP-012U10-GYکابل رابط ۱ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat6تماس
NP-012U20-GYکابل رابط ۲ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat6تماس
NP-012U30-GYکابل رابط ۳ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat6تماس
NP-012U50-GYکابل رابط ۵ متری (با کاور صنعتی) UTP Cat6تماس
NP-012S10-GYکابل رابط ۱ متری (با کاور صنعتی) STP Cat6تماس
NP-012S30-GYکابل رابط ۳ متری (با کاور صنعتی) STP Cat6تماس
NP-01105-Pکیستون جک UTP Cat6 90Dتماس
NP-01155-Pکیستون جک UTP Cat6 180D / شاتردارتماس
NP-01160-Pکیستون جک STP Cat6 180Dتماس
NP-02210کیستون جک Cat6A /180D/ UTP/10G /600Mhzتماس
NP-02220کیستون جک Cat6A /180D/ STP/10G /600Mhzتماس
NetPlus Cat.3 Accessories
NP-00T81-Rکیستون جک UTP Cat3 90D / تلفنیتماس
NP-211-25پچ پنل ۲۵ پورت تلفنی UTP Cat.3 ، مشکیتماس
NP-211-50پچ پنل ۵۰ پورت تلفنی UTP Cat.3 ، مشکیتماس
NetPlus Patch Panel
NP-00700نگهدارنده کابل پشت پچ پنل (ساپورت بار)تماس
NP-00711نگهدارنده کابل جلو رک با کاور پوشانندهتماس
NP-00702-Bنگهدارنده کابل قلابدار جلو رک با ۱۰قلاب نگهدارندهتماس
NP-00300-24D-Gپچ پنل ۲۴پورت (۴۵درجه) UTP Cat5e، طوسیتماس
NP-01310-24F-Gپچ پنل ۲۴پورت UTP Cat6 + سینی نگهدارنده کابل (ساپورت بار)تماس
NP-00334-24Dپچ پنل ۲۴پورتی (Unloaded) + سینی نگهدارنده کابل (ساپورت بار)تماس
NP-00360-24CEپچ پنل ۲۴پورتی (Unloaded) + سینی نگهدارنده کابل (ساپورت بار) ارت دار / فلزیتماس
NP-00363-24EEپچ پنل ۲۴پورتی (Unloaded) + سینی نگهدارنده کابل (ساپورت بار) ارت دار / فلزیتماس
NetPlus Outlets
NP-00510-1Pقاب پریز روکار تک پورت شاتردار ( با لیبل و استیکر)تماس
NP-00520-2Pقاب پریز روکار دو پورت شاتردار ( با لیبل و استیکر)تماس
NP-00458-1Pقاب پریز توکار تک پورت شاتردار (فریم Silver) با فریم اضافه / جدیدتماس
NP-00468-2Pقاب پریز توکار دو پورت شاتردار (فریم Silver) با فریم اضافه / جدیدتماس
NP-00575باکس عمیق پشت پریز (ابعاد: ۶۰*۸۶*۸۶ میلیمتر)تماس
NetPlus Fiber Optic Cable
NP-GLS0450P-ORکابل فیبر نوری ۴ رشته / مالتی مود / Loss-Tube / In-doorتماس
NP-GLM0650P-YEکابل فیبر نوری ۶ رشته / مالتی مود / Tight-Buffer / In-doorتماس
NP-WA10450AP-BKکابل فیبر نوری ۴ رشته / مالتی مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA10650AP-BKکابل فیبر نوری ۶ رشته / مالتی مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA106009AP-BKکابل فیبر نوری ۶ رشته /سینگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA10850AP-BKکابل فیبر نوری ۸ رشته /مالتی مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA108009AP-BKکابل فیبر نوری ۸ رشته /سینگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA11250AP-BKکابل فیبر نوری۱۲رشته / مالتی مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA112009AP-BKکابل فیبر نوری ۱۲ رشته /سینگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-FL112009P-BKکابل فیبر نوری ۱۲ رشته / سینگل مود /Indoor/Outdoor / ضد جوندهتماس
NP-FL11250AP-BKکابل فیبر نوری ۱۲ رشته / مالتی مود / Indoor/Outdoor / ضد جوندهتماس
NP-WA12409AP-BKکابل فیبر نوری ۲۴رشته /سینگل مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WA12450AP-BKکابل فیبر نوری ۲۴ رشته / مالتی مود Outdoor/ Steel Armored / ضد جوندهتماس
NP-WF812009P-BKکابل فیبر نوری ۱۲ رشته / سینگل مود / هوائی / Figur8 / ضد فرسایشتماس
NetPlus Fiber Optice Patch Panel & Box
NP-9588-SCپچ پنل فیبرنوری کشویی(بلبرینگی)۱۲ پورت SC Duplexتماس
NP-9588-LCپچ پنل فیبرنوری کشویی(بلبرینگی)۱۲ پورت LC Duplexتماس
NP-9588-FCپچ پنل فیبرنوری کشویی(بلبرینگی)۲۴ پورت FC Simplexتماس
NP-9588-STپچ پنل فیبرنوری کشویی(بلبرینگی)۲۴ پورت ST Simplexتماس
NP-9560-12SCDپچ پنل فیبرنوری ۶ پورت SC Duplex با پنل محافظتی کابل و متعلقاتتماس
NP-9560-24SCDپچ پنل فیبرنوری ۱۲ پورت SC Duplex با پنل محافظتی کابل و متعلقاتتماس
NP-9560-48SCDپچ پنل فیبرنوری ۲۴ پورت SC Duplex با پنل محافظتی کابل و متعلقاتتماس
NP-9102-MP-04باکس دیواری فلزی ۲ پورت SCتماس
NP-9102-MP-08باکس دیواری فلزی ۴ پورت SCتماس
NP-9102-MP-12باکس دیواری فلزی ۶ پورت SCتماس
NP-9910-Cباکس توزیع دیواری فیبرنوری دودرب با قفل محافظتی/فلزیتماس
NetPlus Fiber Optic Pigtail
NP-4410A091کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Single-Mode / SCتماس
NP-4410A093کابل پیگ تیل ۳ متری Single-Mode / SCتماس
NP-4410A095کابل پیگ تیل ۵ متری Single-Mode / SCتماس
NP-4410A501کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Multi-Mode / SCتماس
NP-4410A503کابل پیگ تیل ۳ متری Multi-Mode / SCتماس
NP-4410A505کابل پیگ تیل ۵ متری Multi-Mode / SCتماس
NP-4413A091کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Single-Mode / LCتماس
NP-4413A093کابل پیگ تیل ۳ متری Single-Mode / LCتماس
NP-4413A095کابل پیگ تیل ۵ متری Single-Mode / LCتماس
NP-4413A501کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Multi-Mode / LCتماس
NP-4413A503کابل پیگ تیل ۳ متری Multi-Mode / LCتماس
NP-4413A505کابل پیگ تیل ۵ متری Multi-Mode / LCتماس
NP-4414A091کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Single-Mode / FCتماس
NP-4414A501کابل پیگ تیل ۱/۵ متری Multi-Mode / FCتماس

همچنین ببینید

اشنایدر | schneider

لیست قیمت محصولات Schneider

لیست قیمت محصولات Schneider میانگین رتبه (5) از 5 رأی چند سالی است که برند …